Kadra Studia Burda

Od 1997 roku prowadzę salon fryzjerski z misją walki z przerzedzonymi włosami Jestem specjalistką w dziedzinie metod przedłużania i zagęszczania włosów oraz perukarstwa. Wieloletnia współpraca z firmami takimi jak Euro.So.Cap z Neapolu, firmą DOME, La Casa della Perrucca z Mediolanu czy austriacką firmą Hairdreams pozwoliła mi zdobyć doświadczenie i wypracować własne rozwiązania problemów związanych z łysieniem u kobiet. Również moja współpraca z lekarzami dermatologami i lekarzami medycyny estetycznej pomaga mi spojrzeć na ten problem w szerszym zakresie. Od zawsze działam jako menedżer dobrych pomysłów, które otwierają drogę do szukania nowych rozwiązań.

Image
Grażyna Burda
Motto: Uroda , to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem ( Giacomo Casanova)

właścicielka Studia Burda, trycholog – specjalizacja dotycząca schorzeń skóry głowy, kosmetolog i pedagog.
Od 1997 roku prowadzę salon fryzjerski z misją walki z przerzedzonymi włosami
Jestem specjalistką w w dziedzinie metod przedłużania i zagęszczania włosów oraz perukarstwa.
Wieloletnia współpraca z firmami takimi jak Euro.So.Cap z Neapolu, firmą DOME ,La Casa della Perrucca z Mediolanu czy austiacką firmą Hairdreams pozwoliło mi zdobyć doświadczenie i wypracować własne rozwiązania problemów związanych z łysieniem u kobiet. Również moja współpraca z lekarzami dermatologami i lekarzami medycyny estetycznej pomaga mi spojrzeć na ten problem w szerszym zakresie.
Od zawsze działam jako menedżer dobrych pomysłów, które otwierają drogę do szukania nowych rozwiązań.
Image
Ewa Hadamik
Motto: „ Nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane „ -( Coco Chanel)
Współwłaścicielka salonu.  Absolwentka Akademii Gabriel w Kaliszu.

Fryzjerstwo dla mnie to nie hobby, ale pasja.  Poszukuję ciągłego podsycania kreatywności  i inspiracji u wirtuozów nożyczek i grzebienia.  Moją ambicją jest nieustanne doskonalenie się - dążenie do perfekcji poprzez szkolenia u samych mistrzów oraz inspirowanie się osiągnięciami przedstawianymi w kolekcjach takich firm jak ESTEL, ELGON, JOICO, HAIRDREAMS, Akademia Gabriel w zakresie strzyżenia, technik koloryzacji  oraz zagęszczania i przedłużania włosów. Jestem postrzegana jako osoba emanująca optymizmem, ciepłem i empatią - te cechy charakteru na równi z kreatywnością, oraz nabytymi przeze mnie umiejętnościami są receptą na zrozumienie prawdziwych potrzeb i oczekiwań klientów. W swojej pracy skupiam się na tym, aby do klientów podchodzić w sposób indywidualny ,  dobierając stylizacje pasujące do ich osobowości i temperamentu - tak, aby z salonu wychodzili z błyskiem pewności siebie w oku. Poza fryzjerstwem moją pasją są malarstwo i śpiew, a traktując fryzjerstwo jako kategorię sztuki,   strzygę śpiewająco, koloryzuję nie tylko zgodnie z zasadami  kolorymetrii, ale i z wrodzonym wyczuciem palety barw.  Moim celem jest upiększanie wizerunku poprzez dobór formy cięć i odpowiednich kolorów. Praca w salonie daje mi ogromną satysfakcję.  Staram się wykreować fryzurę, która pozwoli Ci odnaleźć własny i niepowtarzalny styl przy zachowaniu swobodnego charakteru włosów i szybkiej zmiany stylizacji. Blondy to dla mnie nie wyzwanie, ale specjalizacja  - z dbałością o doskonałą kondycję włosów oraz ich piękny i zdrowy wygląd. Specjalizuję się w uzupełnieniach przerzedzonych włosów, przedłużaniu włosów, strzyżeniach oraz koloryzacją.
Image
Martyna Knapik
Wkroczyła na drogę fryzjerstw w naszym salonie zaraz po ukończeniu szkoły. Pod okiem koleżanki i szefowej rozpoczęła start w kierunku nowego spojrzenia na fryzjerstwo. Ukończyła szkolenia realizowane przez trenerów z firm ARTEGO, ELGON, YALYD, HAIRDREAMS oraz Akademii Gabriel. Jej pasją jest kolorymetria, która jest warunkiem udanej koloryzacji włosów.
Dobra koloryzacja to podstawa sukcesu w kreacji fryzury. Specjalizuje się również w przedłużaniu włosów i uzupełnianiu. Rozwija i kształci również swoje umiejętności w strzyżeniach damskich i męskich poprzez aktywny udział w warsztatach Akademii Gabriel. Ta uśmiechnięta i kreatywna
fryzjerka wykonuje swoja przcę z przyjemnością i zaangażowaniem a stli, zadowoleni klienci są jej największą satysfakcją.
©2024 PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW | STUDIO BURDA W KATOWICACH. All Rights Reserved. Design by MIDNIGHT DESIGN STUDIO