Kadra Studia Burda

Od 1997 roku prowadzę salon fryzjerski z misją walki z przerzedzonymi włosami Jestem specjalistką w dziedzinie metod przedłużania i zagęszczania włosów oraz perukarstwa. Wieloletnia współpraca z firmami takimi jak Euro.So.Cap z Neapolu, firmą DOME, La Casa della Perrucca z Mediolanu czy austriacką firmą Hairdreams pozwoliła mi zdobyć doświadczenie i wypracować własne rozwiązania problemów związanych z łysieniem u kobiet. Również moja współpraca z lekarzami dermatologami i lekarzami medycyny estetycznej pomaga mi spojrzeć na ten problem w szerszym zakresie. Od zawsze działam jako menedżer dobrych pomysłów, które otwierają drogę do szukania nowych rozwiązań.

Image
Grażyna Burda
Motto: Uroda , to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem ( Giacomo Casanova)

właścicielka Studia Burda, trycholog – specjalizacja dotycząca schorzeń skóry głowy, kosmetolog i pedagog.
Od 1997 roku prowadzę salon fryzjerski z misją walki z przerzedzonymi włosami
Jestem specjalistką w w dziedzinie metod przedłużania i zagęszczania włosów oraz perukarstwa.
Wieloletnia współpraca z firmami takimi jak Euro.So.Cap z Neapolu, firmą DOME ,La Casa della Perrucca z Mediolanu czy austiacką firmą Hairdreams pozwoliło mi zdobyć doświadczenie i wypracować własne rozwiązania problemów związanych z łysieniem u kobiet. Również moja współpraca z lekarzami dermatologami i lekarzami medycyny estetycznej pomaga mi spojrzeć na ten problem w szerszym zakresie.
Od zawsze działam jako menedżer dobrych pomysłów, które otwierają drogę do szukania nowych rozwiązań.
Image
Kasia Domżoł
Motto: „ Nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane „ -( Coco Chanel)

Pracuje w zawodzie od 2004roku. Fryzjerstwo dla niej to nie hobby ale pasja. Poszukuje inspiracji u Mistrzów nożyczek i grzebienia. Jej ambicja w osiąganiu perfekcji jest oparta o szkolenia takich firm jak ARTEGO, ELGON, HAIRDREAMS, Hair Talk, Akademia Gabriel, w zakresie strzyżenia, technik koloryzacji oraz przedłużania i zagęszczania włosów .Jest osobą emanująca ciepłem, cierpliwością i optymizmem. Te cechy charakteru oraz kreatywność i umiejętności są receptą na zrozumienie prawdziwych potrzeb i oczekiwań klientów. Specjalizuje się w uzupełnieniach włosów, strzyżeniach oraz upięciach okolicznościowych.
Image
Martyna Knapik
Wkroczyła na drogę fryzjerstw w naszym salonie zaraz po ukończeniu szkoły. Pod okiem koleżanki i szefowej rozpoczęła start w kierunku nowego spojrzenia na fryzjerstwo. Ukończyła szkolenia realizowane przez trenerów z firm ARTEGO, ELGON, YALYD, HAIRDREAMS oraz Akademii Gabriel. Jej pasją jest kolorymetria, która jest warunkiem udanej koloryzacji włosów.
Dobra koloryzacja to podstawa sukcesu w kreacji fryzury. Specjalizuje się również w przedłużaniu włosów i uzupełnianiu. Rozwija i kształci również swoje umiejętności w strzyżeniach damskich i męskich poprzez aktywny udział w warsztatach Akademii Gabriel. Ta uśmiechnięta i kreatywna
fryzjerka wykonuje swoja przcę z przyjemnością i zaangażowaniem a stli, zadowoleni klienci są jej największą satysfakcją.